• Reklama

LEGALIZE IT

Pogaduchy oraz jak sama nazwa wskazuje - wszysto co się dzieje kiedy nie ma śniegu, czyli szeroko pojęty czas wolny, hobby i inne zajęcia bardziej letnie niż zimowe ... rowery, mountainboard itp

Moderatorzy: 2sS, Giggy, bribe

LEGALIZE IT

Postprzez Blinkin » 29 gru 2009, 15:15

Co sądzicie ludziska o zagadnieniu legalizacji marihuany w Polsce, albo chociaż o depenalizacji.
http://spliff.com.pl/
[Przecież to trujące] Niektórzy twierdzą, że mózg mój spłonął,
mnóstwu ponoć zawadza luz tu...
zanim zechcesz gadać, zawiń przestrzeń,
zabij tlen ten, siadaj to lekarstwo,
którym oddycha miasto, mam je na własność.
Blinkin
Początkujący
Początkujący

Re: LEGALIZE IT

Postprzez Blinkin » 29 gru 2009, 15:20

http://www.youtube.com/watch?v=mnYFBpZIlPE polecam taż ten film dokumentalny jeden z lepszych jakie oglądałem
[Przecież to trujące] Niektórzy twierdzą, że mózg mój spłonął,
mnóstwu ponoć zawadza luz tu...
zanim zechcesz gadać, zawiń przestrzeń,
zabij tlen ten, siadaj to lekarstwo,
którym oddycha miasto, mam je na własność.
Blinkin
Początkujący
Początkujący

Postprzez DDDjSchabOo » 22 gru 2011, 22:44

Jestem za chodź dopiero teraz kiedy się wyprowadziłem. Jak mieszkałem z rodzicami jeszcze to oczywiście byłem przeciw ( jakby się rodzice dowiedzieli że jest legalna to by mi badania zrobili i wyszedłbym na ćpuna :D ) ale teraz jak najbardziej za. Niema nic lepszego niż jarając bata i krągląc się z każdą chwilą wchodzić pod górę aby zostawić świeży ślad w śniegu. Ja najbardziej lubię moment kiedy deska przy odpowiedniej prędkości zachowuje się jak surfingowa tarcie jest tak duże że unosi się na śniegu. Wtedy jak złapiesz flow czujesz że żyjesz. :jupi: A na stoku to zwykle na wyciągu jaram i idę do parku bo na stoku można złapać lekką paranoje :D A wy? na forum są jacyś jaracze ? :faja:
Fuck them heaters, smoke blunts...
DDDjSchabOo
Nowy
Nowy

Postprzez wojtekt9121 » 12 sty 2014, 15:02

Sam nie wiem, znając niektórych znajomych, źle to by się skończyło...
wojtekt9121
Nowy
Nowy

Postprzez pawelec » 13 sty 2014, 10:35

DDDjSchabOo napisał(a):Jestem za chodź dopiero teraz kiedy się wyprowadziłem. Jak mieszkałem z rodzicami jeszcze to oczywiście byłem przeciw ( jakby się rodzice dowiedzieli że jest legalna to by mi badania zrobili i wyszedłbym na ćpuna :D ) ale teraz jak najbardziej za. Niema nic lepszego niż jarając bata i krągląc się z każdą chwilą wchodzić pod górę aby zostawić świeży ślad w śniegu. Ja najbardziej lubię moment kiedy deska przy odpowiedniej prędkości zachowuje się jak surfingowa tarcie jest tak duże że unosi się na śniegu. Wtedy jak złapiesz flow czujesz że żyjesz. :jupi: A na stoku to zwykle na wyciągu jaram i idę do parku bo na stoku można złapać lekką paranoje :D A wy? na forum są jacyś jaracze ? :faja:

polecam zrobić badania na poziom inteligencji. nie wierzę że tacy ludzie wychodzą później do normalnego życia, do ludzi.
odstaw joya, przeczytaj to co napisałeś i zastanów się.
peace
SKIperAKCJA

- profesjonalny ręczny serwis narciarski
- organizacja zawodów
- szkolenie i treningi sportowe
ZAPRASZAMY!!!

http://www.skiperakcja.pl
pawelec
Zadomawia się
Zadomawia się

Postprzez mlodek » 14 sty 2014, 11:48

DDDjSchabOo napisał(a):Jestem za chodź dopiero teraz kiedy się wyprowadziłem. Jak mieszkałem z rodzicami jeszcze to oczywiście byłem przeciw ( jakby się rodzice dowiedzieli że jest legalna to by mi badania zrobili i wyszedłbym na ćpuna :D ) ale teraz jak najbardziej za. Niema nic lepszego niż jarając bata i krągląc się z każdą chwilą wchodzić pod górę aby zostawić świeży ślad w śniegu. Ja najbardziej lubię moment kiedy deska przy odpowiedniej prędkości zachowuje się jak surfingowa tarcie jest tak duże że unosi się na śniegu. Wtedy jak złapiesz flow czujesz że żyjesz. :jupi: A na stoku to zwykle na wyciągu jaram i idę do parku bo na stoku można złapać lekką paranoje :D A wy? na forum są jacyś jaracze ? :faja:

:shock: :? :(
chyba będę musiał sobie zapalić - może wtedy zrozumiem,
...................................................................
? ? ? ? - dalej nie rozumiem - będę musiał znów zapalić,
..............................................................
? ? ? - nic nie pomogło - będę musiał znów .....
? ? ..... ło ! - muusiaal ! .....
? .....
.....
...
.
Pozdrawiam wszystkich "sniegolubów" - Włodek
mlodek
Zadomowiony
Zadomowiony

Powrót do Après-ski / Poza stokiem